Recepce: +420 539 086 395 | Rezervace
Péče o tělo Základní cena Wellness karta
Přísadová koupel v perličkové vaně 55 min. 750 Kč 680 Kč
Rašelinový zábal + Relaxační masáž 55 min. 1 350 Kč 1 250 Kč
Hřejivý rituál - Ajurvédské bylinky / koupel + zábal + masáž / 85 min. 1 950 Kč 1 760 Kč
Masáže Základní cena Wellness karta
Relaxační masáž 25 min. 690 Kč 650 Kč
Aroma masáž 25 min. 690 Kč 650 Kč
Masáž plosek nohou 25 min. 690 Kč 650 Kč
Relaxační masáž 55 min. 1 250 Kč 1 150 Kč
Aroma masáž 55 min. 1 250 Kč 1 150 Kč
Masáž Sladovna 55 min. 1 350 Kč 1 250 Kč
Gold masáž 24 karátovým zlatem 55 min. 1 450 Kč 1 350 Kč
Zážitkové masáže Základní cena Wellness karta
Pleťová maska - Bílá čokoláda 25 min. 690 Kč 650 Kč
Manuální lifting obličeje 55 min. 950 Kč 860 Kč
Tělový zábal Marine Magnesium / vhodné také pro těhotné ženy / 55 min. 1 350 Kč 1 250 Kč
Tělový zábal z vodní lilie / vhodné také pro těhotné ženy / 55 min. 1 350 Kč 1 250 Kč
Čokoládová masáž s peelingem 55 min. 1 450 Kč 1 350 Kč
Masáž horkými lávovými kameny 55 min. 1 450 Kč 1 350 Kč
Rituál "Art of Spa" - Bílá čokoláda 55 min. 1 450 Kč 1 350 Kč
Ajurvédská masáž 85 min. 1 850 Kč 1 750 Kč
Comfort Zone Základní cena Wellness karta
Masáž čtyř živlů AROMASOUL 55 min. 1 650 Kč 1 550 Kč
Rituál čtyř živlů AROMASOUL / masáž + peeling celého těla / 85 min. 2 200 Kč 1 990 Kč
Masáž kameny z himalájské soli / masáž + peeling + zábal / 85 min. 2 200 Kč 1 990 Kč

Italská značka Comfort Zone kombinuje moudrost přírody s inteligencí vědy. Pečlivý výběr aktivních složek a osobní přístup zaručuje příjemný prožitek pro všechny smysly a poskytuje pozitivní výsledky v péči o tělo, ducha i mysl.

Rezervovat

Naše další nabídka

Recenze našich hostů

Naprosto výjimečný hotel .. Neskutečně milý a vstřícný personál se jen tak někde nevidí. Ubytování je krásné, nádherný čistý pokoj s ještě pohodlnější postelí a barem k tomu. Wellness je jedna velká pohádka včetně dokonalých masáží, bohaté snídaně formou bufetu a restaurace, kde se design opravdu povedl a obsluha ji dodává to nejlepší :).. Určitě ještě někdy zavítáme, užít si ten neskutečný relax 😊.. Moc děkujeme.

Lucie (Google)

I loved The staff ! Specially the reception, nice comfortable good equipped room, warm hospitality, speaking English, very good and tasty breakfast, parking place.

Peter (Booking)

Byl jsem zde hostem na jedné svatbě. Vše špičkově nachystané, upravené a personál vždy vyšel maximálně vstříc. Objednal jsem si i ubytování na jednu noc, využil zdejší wellness centrum. Vše chválím a dávám zasloužených 5*.

Tomáš (Google)

Mohl bych se dlouze rozepisovat o profesionalitě všech, co se podílejí na provozu hotelu, mohl bych sáhodlouze psát o skvělém wellness, o snídaních a jídle celkově. Nikdo by to stejně nečetl. Tak pouze jediné: FANTASTICKÉ. Úžasný relax. Rádi se opět vrátíme.

Michal a Lenka z Liberce (Google)

Krásný hotel, skvělé jídlo, vynikající wellness, ale hlavně nejlepší personál. Všichni příjemní, usměvaví, ochotní, profesionální, prostě super! Příjemně mě překvapilo, pivovarské muzeum :-)

Miroslav (Google)

Strávili jsme s partou kamarádů víkend v tomto krásném zařízení a s čistým svědomím můžu říct, že mu lze jen těžko co vytknout. Ubytováni jsme byli v penzionu (ne v hotelu), takže pokoje byly skromné, ale v jednoduchosti je síla, byly naprosto čisté, dobře vybavené a působily moderně. Všechny další služby jsme pak zažívali v hotelové části komplexu a to už byla teda vyšší liga. Snídaně, i večeře byly velmi nadstandardní, wellness je na vysoké úrovni a jeho neomezenost v rámci pobytu je velké plus. Co je ale naprosto mimo českou realitu, je personál. Od první slečny na recepci hotelu až po posledního číšníka dole v restauraci, musím ocenit neuvěřitelnou profesionalitu, ochotu a příjemné vystupování. Nebojím se to srovnat s kvalitou těchto služeb např. v US. Člověk se cítil vítaný a měl pocit, že personál se opravdu snaží o to, aby byli hosté spokojení. Na Česko mimořádné.

Vladi (Tripadvisor)

Na Moravu a do Brna jezdím poměrně často a pravidelně zůstávám ve Sladovně - pro mě jeden z nejlepších hotelů široko daleko. Strašně milí na recepci, bezvadná kuchyně a hlavně se mi tu hrozně dobře spí ...!!

Petr (Tripadvisor)

Best hotel in Czech Republic! :) Brilliant spa area and restaurant. The staff is very friendly.

Felix (Google)

Krásné pokoje, čisté, prostorné. Výborný velký bazén, přístup do wellness, i bazénu neomezeně celý den. Luxusní snídaně, ohromný výběr, výborné jídlo, nikdy jsem nic lepšího nezažila. Komunikace s personálem také výborná, vstřícná. Určitě se sem jednou vrátíme.

Zuzana (Booking)

V hoteli sme mali obrad aj svadobnú hostinu a aj keď chválim kade chodím, chcela som vložiť nejakú chválu aj sem 😊 To, že izby a jedlo sú úžasné vie snáď každý, kto Sladovňu navštívil. Ja by som však chcela vyzdvihnúť a podtrhnúť skvelý prístup, ochotu i profesionálnosť celého tímu hotela. Od vstupu na recepcii, cez emailovú a telefonickú komunikáciu s manažérkami, stretnutiami s nimi i pánom riaditeľom, po prácu ľudí v kuchyni, čašníkov a každého jedného človeka, ktorý sa podieľa na behu a funkčnosti hotela - všetkým vám veľmi ďakujem! Aj vďaka vám sa naša svadba podarila na jednotku, spokojní boli aj hostia (niektorých budí chuť na tatarák aj zo sna 😅) aj my s manželom. Nikdy nezabudneme a budeme sa stále radi vracať ❤️

Veronika (Facebook)

Chci se zcela výjimečně podělit o zážitek z našeho pobytu v hotelu Sladovna. Naprostá spokojenost 👍s ubytováním, profesionální a velice příjemní lidé na všech pozicích, od velmi pozorného personálu restaurace, který dokáže výborně poradit, co jíst a co pít 😉/nepřekonatelný RUM BAMBU a samozřejmě místní pivo😁/přes servis ve wellness a kvalitní masáže, až po dámy na recepci/vždy usměvavé /DĚKUJEME,"byla to pohádka"💛a rádi se k vám budeme vždy vracet!!!

Ondřej (Facebook)