Recepce: +420 539 086 395 | Rezervace
WELLNESS - bazén, whirlpool, saunový svět Základní cena Wellness karta
PONDĚLÍ - ČTVRTEK
Dospělý /120 min. + 15 min. šatna + zapůjčení ručníku nebo prostěradla/ 370 Kč 350 Kč
Senioři 60+, Studenti /120 min. + 15 min. šatna + zapůjčení ručníku nebo prostěradla/ 340 Kč 320 Kč
PÁTEK - NEDĚLE / SVÁTKY
Dospělý /120 min. + 15 min. šatna + zapůjčení ručníku nebo prostěradla/ 410 Kč 370 Kč
Senioři 60+, Studenti /120 min. + 15 min. šatna + zapůjčení ručníku nebo prostěradla/ 380 Kč 350 Kč
Zapůjčení ručníku nebo prostěradla navíc 40 Kč 35 Kč
Každých 15 min. navíc 50 Kč 35 Kč

Naše další nabídka

Recenze našich hostů

Naprosto výjimečný hotel .. Neskutečně milý a vstřícný personál se jen tak někde nevidí. Ubytování je krásné, nádherný čistý pokoj s ještě pohodlnější postelí a barem k tomu. Wellness je jedna velká pohádka včetně dokonalých masáží, bohaté snídaně formou bufetu a restaurace, kde se design opravdu povedl a obsluha ji dodává to nejlepší :).. Určitě ještě někdy zavítáme, užít si ten neskutečný relax 😊.. Moc děkujeme.

Lucie (Google)

I loved The staff ! Specially the reception, nice comfortable good equipped room, warm hospitality, speaking English, very good and tasty breakfast, parking place.

Peter (Booking)

Byl jsem zde hostem na jedné svatbě. Vše špičkově nachystané, upravené a personál vždy vyšel maximálně vstříc. Objednal jsem si i ubytování na jednu noc, využil zdejší wellness centrum. Vše chválím a dávám zasloužených 5*.

Tomáš (Google)

Mohl bych se dlouze rozepisovat o profesionalitě všech, co se podílejí na provozu hotelu, mohl bych sáhodlouze psát o skvělém wellness, o snídaních a jídle celkově. Nikdo by to stejně nečetl. Tak pouze jediné: FANTASTICKÉ. Úžasný relax. Rádi se opět vrátíme.

Michal a Lenka z Liberce (Google)

Krásný hotel, skvělé jídlo, vynikající wellness, ale hlavně nejlepší personál. Všichni příjemní, usměvaví, ochotní, profesionální, prostě super! Příjemně mě překvapilo, pivovarské muzeum :-)

Miroslav (Google)

Strávili jsme s partou kamarádů víkend v tomto krásném zařízení a s čistým svědomím můžu říct, že mu lze jen těžko co vytknout. Ubytováni jsme byli v penzionu (ne v hotelu), takže pokoje byly skromné, ale v jednoduchosti je síla, byly naprosto čisté, dobře vybavené a působily moderně. Všechny další služby jsme pak zažívali v hotelové části komplexu a to už byla teda vyšší liga. Snídaně, i večeře byly velmi nadstandardní, wellness je na vysoké úrovni a jeho neomezenost v rámci pobytu je velké plus. Co je ale naprosto mimo českou realitu, je personál. Od první slečny na recepci hotelu až po posledního číšníka dole v restauraci, musím ocenit neuvěřitelnou profesionalitu, ochotu a příjemné vystupování. Nebojím se to srovnat s kvalitou těchto služeb např. v US. Člověk se cítil vítaný a měl pocit, že personál se opravdu snaží o to, aby byli hosté spokojení. Na Česko mimořádné.

Vladi (Tripadvisor)

Na Moravu a do Brna jezdím poměrně často a pravidelně zůstávám ve Sladovně - pro mě jeden z nejlepších hotelů široko daleko. Strašně milí na recepci, bezvadná kuchyně a hlavně se mi tu hrozně dobře spí ...!!

Petr (Tripadvisor)

Best hotel in Czech Republic! :) Brilliant spa area and restaurant. The staff is very friendly.

Felix (Google)

Krásné pokoje, čisté, prostorné. Výborný velký bazén, přístup do wellness, i bazénu neomezeně celý den. Luxusní snídaně, ohromný výběr, výborné jídlo, nikdy jsem nic lepšího nezažila. Komunikace s personálem také výborná, vstřícná. Určitě se sem jednou vrátíme.

Zuzana (Booking)

V hoteli sme mali obrad aj svadobnú hostinu a aj keď chválim kade chodím, chcela som vložiť nejakú chválu aj sem 😊 To, že izby a jedlo sú úžasné vie snáď každý, kto Sladovňu navštívil. Ja by som však chcela vyzdvihnúť a podtrhnúť skvelý prístup, ochotu i profesionálnosť celého tímu hotela. Od vstupu na recepcii, cez emailovú a telefonickú komunikáciu s manažérkami, stretnutiami s nimi i pánom riaditeľom, po prácu ľudí v kuchyni, čašníkov a každého jedného človeka, ktorý sa podieľa na behu a funkčnosti hotela - všetkým vám veľmi ďakujem! Aj vďaka vám sa naša svadba podarila na jednotku, spokojní boli aj hostia (niektorých budí chuť na tatarák aj zo sna 😅) aj my s manželom. Nikdy nezabudneme a budeme sa stále radi vracať ❤️

Veronika (Facebook)

Chci se zcela výjimečně podělit o zážitek z našeho pobytu v hotelu Sladovna. Naprostá spokojenost 👍s ubytováním, profesionální a velice příjemní lidé na všech pozicích, od velmi pozorného personálu restaurace, který dokáže výborně poradit, co jíst a co pít 😉/nepřekonatelný RUM BAMBU a samozřejmě místní pivo😁/přes servis ve wellness a kvalitní masáže, až po dámy na recepci/vždy usměvavé /DĚKUJEME,"byla to pohádka"💛a rádi se k vám budeme vždy vracet!!!

Ondřej (Facebook)