Recepce: +420 539 086 395
Péče o tělo - v ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla Základní cena Wellness karta
Přísadová koupel v perličkové vaně / přísada dle výběru / 55 min. 550 Kč 495 Kč
Hřejivý rituál - ájurvédské bylinky / koupel + zábal + masáž / 85 min. 1 650 Kč 1 485 Kč
Květinový rituál - aroma terapie / koupel + zábal + masáž / 85 min. 1 650 Kč 1 485 Kč
Relaxační masáž 25 min. 550 Kč 535 Kč
Aroma masáž 25 min. 550 Kč 535 Kč
Rekondiční masáž 25 min. 550 Kč 535 Kč
Masáž plosky nohou 25 min. 550 Kč 535 Kč
Relaxační masáž 55 min. 940 Kč 845 Kč
Aroma masáž 55 min. 940 Kč 845 Kč
Rekondičí masáž 55 min. 990 Kč 890 Kč
Gold masáž 24karátovým zlatem 55 min. 990 Kč 890 Kč
Masáž Sladovna 990 Kč 890 Kč
ZÁŽITKOVÉ MASÁŽE - v ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla Základní cena Wellness karta
Manuální lifting obličeje 55 min. 850 Kč 765 Kč
Čokoládová masáž s peelingem 55 min. 1 100 Kč 990 Kč
Masáž horkými lávovými kameny 55 min. 1 100 Kč 990 Kč
Ájurvédská masáž 85 min. 1 500 Kč 1 350 Kč
MASÁŽE A RITUÁLY COMFORT ZONE Základní cena Wellness karta
FIRMING MASK / jemný peeling + krémový zábal pro výživu a zpevnění pokožky / 55 min. 1 100 Kč 1 100 Kč
ALGAE PEEL-OFF / jemná kartáčová masáž + zpevňující zábal s alginátovou maskou / 55 min. 1 100 Kč 935 Kč
TRANQUILLITY masáž 55 min. 1 100 Kč 935 Kč
Masáž čtyř živlů AROMASOUL 55 min. 1 100 Kč 935 Kč
TRANQUILLITY péče / koupel + masáž / 85 min. 1 650 Kč 1 485 Kč
Rituál čtyř živlů AROMASOUL / masáž + peeling celého těla / 85 min. 1 650 Kč 1 485 Kč
Masáž kameny z himalájské soli / masáž kameny + solný peeling + zábal / 85 min. 1 650 Kč 1 485 Kč

Italská značka Comfort Zone kombinuje moudrost přírody s inteligencí vědy. Pečlivý výběr aktivních složek a osobní přístup zaručuje příjemný prožitek pro všechny smysly a poskytuje pozitivní výsledky v péči o tělo, ducha i mysl.

Zábaly Základní cena Wellness karta
Parafínový zábal / přísada dle výběru / 25 min. 500 Kč 485 Kč
Rašelinový zábal + relaxační masáž 55 min. 990 Kč 890 Kč
Peeling celého těla / přísada dle výběru / 25 min. 500 Kč 485 Kč
Výhodné balíčky Základní cena Wellness karta
Ty & Já - 2 osoby / privátní přísadová koupel + aroma masáž 25 min. + wellness 90 min., láhev sektu/ 2 700 Kč 2 430 Kč
Rezervovat

Naše další nabídka

Recenze našich hostů

Naprosto výjimečný hotel .. Neskutečně milý a vstřícný personál se jen tak někde nevidí. Ubytování je krásné, nádherný čistý pokoj s ještě pohodlnější postelí a barem k tomu. Wellness je jedna velká pohádka včetně dokonalých masáží, bohaté snídaně formou bufetu a restaurace, kde se design opravdu povedl a obsluha ji dodává to nejlepší :).. Určitě ještě někdy zavítáme, užít si ten neskutečný relax 😊.. Moc děkujeme.

Lucie (Google)

I loved The staff ! Specially the reception, nice comfortable good equipped room, warm hospitality, speaking English, very good and tasty breakfast, parking place.

Peter (Booking)

Byl jsem zde hostem na jedné svatbě. Vše špičkově nachystané, upravené a personál vždy vyšel maximálně vstříc. Objednal jsem si i ubytování na jednu noc, využil zdejší wellness centrum. Vše chválím a dávám zasloužených 5*.

Tomáš (Google)

Mohl bych se dlouze rozepisovat o profesionalitě všech, co se podílejí na provozu hotelu, mohl bych sáhodlouze psát o skvělém wellness, o snídaních a jídle celkově. Nikdo by to stejně nečetl. Tak pouze jediné: FANTASTICKÉ. Úžasný relax. Rádi se opět vrátíme.

Michal a Lenka z Liberce (Google)

Krásný hotel, skvělé jídlo, vynikající wellness, ale hlavně nejlepší personál. Všichni příjemní, usměvaví, ochotní, profesionální, prostě super! Příjemně mě překvapilo, pivovarské muzeum :-)

Miroslav (Google)

Strávili jsme s partou kamarádů víkend v tomto krásném zařízení a s čistým svědomím můžu říct, že mu lze jen těžko co vytknout. Ubytováni jsme byli v penzionu (ne v hotelu), takže pokoje byly skromné, ale v jednoduchosti je síla, byly naprosto čisté, dobře vybavené a působily moderně. Všechny další služby jsme pak zažívali v hotelové části komplexu a to už byla teda vyšší liga. Snídaně, i večeře byly velmi nadstandardní, wellness je na vysoké úrovni a jeho neomezenost v rámci pobytu je velké plus. Co je ale naprosto mimo českou realitu, je personál. Od první slečny na recepci hotelu až po posledního číšníka dole v restauraci, musím ocenit neuvěřitelnou profesionalitu, ochotu a příjemné vystupování. Nebojím se to srovnat s kvalitou těchto služeb např. v US. Člověk se cítil vítaný a měl pocit, že personál se opravdu snaží o to, aby byli hosté spokojení. Na Česko mimořádné.

Vladi (Tripadvisor)

Na Moravu a do Brna jezdím poměrně často a pravidelně zůstávám ve Sladovně - pro mě jeden z nejlepších hotelů široko daleko. Strašně milí na recepci, bezvadná kuchyně a hlavně se mi tu hrozně dobře spí ...!!

Petr (Tripadvisor)

Best hotel in Czech Republic! :) Brilliant spa area and restaurant. The staff is very friendly.

Felix (Google)

Krásné pokoje, čisté, prostorné. Výborný velký bazén, přístup do wellness, i bazénu neomezeně celý den. Luxusní snídaně, ohromný výběr, výborné jídlo, nikdy jsem nic lepšího nezažila. Komunikace s personálem také výborná, vstřícná. Určitě se sem jednou vrátíme.

Zuzana (Booking)

V hoteli sme mali obrad aj svadobnú hostinu a aj keď chválim kade chodím, chcela som vložiť nejakú chválu aj sem 😊 To, že izby a jedlo sú úžasné vie snáď každý, kto Sladovňu navštívil. Ja by som však chcela vyzdvihnúť a podtrhnúť skvelý prístup, ochotu i profesionálnosť celého tímu hotela. Od vstupu na recepcii, cez emailovú a telefonickú komunikáciu s manažérkami, stretnutiami s nimi i pánom riaditeľom, po prácu ľudí v kuchyni, čašníkov a každého jedného človeka, ktorý sa podieľa na behu a funkčnosti hotela - všetkým vám veľmi ďakujem! Aj vďaka vám sa naša svadba podarila na jednotku, spokojní boli aj hostia (niektorých budí chuť na tatarák aj zo sna 😅) aj my s manželom. Nikdy nezabudneme a budeme sa stále radi vracať ❤️

Veronika (Facebook)

Chci se zcela výjimečně podělit o zážitek z našeho pobytu v hotelu Sladovna. Naprostá spokojenost 👍s ubytováním, profesionální a velice příjemní lidé na všech pozicích, od velmi pozorného personálu restaurace, který dokáže výborně poradit, co jíst a co pít 😉/nepřekonatelný RUM BAMBU a samozřejmě místní pivo😁/přes servis ve wellness a kvalitní masáže, až po dámy na recepci/vždy usměvavé /DĚKUJEME,"byla to pohádka"💛a rádi se k vám budeme vždy vracet!!!

Ondřej (Facebook)